Hakkımızda

Çocukların, gençlerin ve ailelerin yaşam yolculukları boyunca karşılaşabilecekleri ruhsal zorluklara karşı önleyici ve iyileştirici nitelikte psikolojik destek sunmak için gelişiyor, öğreniyor, çalışıyoruz.

Çocuk-ergen ve aile ruh sağlığı alanlarında uzmanlaşmış, en az bir psikoterapi ekolünde eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamış, kendi psikoterapi süreçlerinden geçmiş ve geçmekte olan, ulusal ve uluslararası kongreleri ve bilimsel araştırmaları takip eden, kendini yenilenmeye, büyümeye ve öğrenmeye adamış uzman psikologlardan oluşan bir ekibiz.

Pelin Ulutaşlı, M.A.
Pelin Ulutaşlı, M.A.Kurucu, Uzman Psikolog
Çocuklar ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunar. Öğretmenlere ve meslektaşlarına yönelik eğitim ve seminerler hazırlar. Türkçe ve İngilizce dilinde seans yapabilir.
Dicle Çapan, PhD adayı
Dicle Çapan, PhD adayıUzman Gelişim Psikologu
Ergenlik çağındaki gençler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunar. Çocuklara yönelik sosyal gelişim grup çalışmaları uygular. Türkçe ve İngilizce dilinde seans yapabilir.
Deniz Şentürk, M.A.
Deniz Şentürk, M.A.Uzman Klinik Psikolog
Çocuklar, ergenlik çağındaki gençler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunar. Çocuklar ve gençlere yönelik dışavurumcu sanat terapisi çalışmaları uygular.
Hazan Eren, M.A.Uzman Gelişim Psikologu
Çocuklar, ergenlik çağındaki gençler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunar. Bir yandan anaokullarında danışmanlık verir. Türkçe ve Almanca dilinde seans yapabilir.
Görkem Demirdöğer, M.A.Uzman Klinik Psikolog
Çocuklar, ergenlik çağındaki gençler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunar. Bir yandan dezavantajlı durumda olan çocuklara yönelik psikososyal çalışmalar yürütür.
İdil ÖzlerYönetici Asistanı
Yeni Terapi’nin kuruluşundan bu yana ekiptedir. Randevuları düzenler, danışanları ağırlar ve ofisin düzenini sağlar. Bunların dışında, ebeveynler görüşmedeyken bekleyen çocukların eşlikçisidir.

Çalışma Şeklimiz

Psikolojik Destek Sürecini Ailenizin İhtiyaçlarına Göre Özelleştiriyoruz.

Her bireyin kendine özgür bir yaşam öyküsü olduğunun farkında olarak, danışanlarımızı iyi tanımaya ve psikolojik destek sürecini ihtiyaçlarına yönelik özelleştirmeye özen gösteririz. Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda çocuk veya aile ile bir psikoterapi sürecine başlamayı uygun görürsek, hangi psikoterapi yaklaşımını uygulayacağımız, sürece kimlerin dahil olacağı ve ne kadar süreyle görüşeceğimiz hakkında aileyi bilgilendiririz.

Kısa veya Uzun Süreli Psikolojik Destek Sunuyoruz.

Çocuğa psikolojik destek sunarken mutlaka ebeveynlerini de sürece dahil ederiz; genellikle, çocuk ile yaptığımız her dört seansta bir ebeveynler ile görüşürüz. Ailelere sunduğumuz psikolojik destek süreci kısa süreli ve çözüm odaklı bir çerçevede olabileceği gibi, uzun süreli ve daha derinlemesine çalışılan bir çerçevede de olabilir. Sürecin nasıl bir çerçevede ilerleyeceğine, değerlendirme seanslarının ardından aile ile birlikte karar veririz.

İletişime Geçin

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle  iletişime geçebilirsiniz.