Ekibimiz

Ekibimiz, en az bir psikoterapi ekolünde eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamış, kendi psikoterapi süreçlerinden geçmiş veya geçmekte olan, alandaki yenilikleri ve araştırmaları takip eden, her daim öğrenen ve kendini geliştiren uzman psikologlardan oluşur.
Pelin Kılıç UlutaşlıUzman Psikolog
Çocuklara yönelik oyun terapisi, ergenlere yönelik bireysel psikoterapi ve ebeveynlere yönelik danışmanlık hizmetleri sunar. İngilizce dilinde de seans yapmakta, online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Deniz Özsoy CavlakUzman Klinik Psikolog
Çocuklara yönelik oyun terapisi, ergenlere yönelik bireysel psikoterapi, ve ebeveynlere psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. İngilizce dilinde de seans yapmakta, online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Görkem Demirdöğer GüllerUzman Klinik Psikolog
Ergenler ve yetişkinlere yönelik bilişsel davranışçı terapi ve EMDR terapisi hizmetleri sunar. Bir yandan sivil toplum çalışmalarına devam etmektedir. Online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Tuğba Çetin ÖzcanUzman Klinik Psikolog
Çocuklar ile psikodinamik oyun terapisi, ergenler ile psikodinamik terapi ve ebeveynlere yönelik zihinselleştirme temelli psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. Online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Hüner Buse YeloğluUzman Klinik Psikolog
Çocuklara yönelik deneyimsel oyun terapisi, ergenlere yönelik bireysel psikoterapi ve ebeveynlere yönelik bağlanma temelli psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. Online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Selin KitişUzman Klinik Psikolog
Çocuklara yönelik oyun terapisi, ergenlere yönelik bireysel psikoterapi, ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. Online ve yüz yüze çalışmaktadır. Bir yandan sivil toplum çalışmalarına ve doktora eğitimine devam etmektedir.
Nisan DalbayrakUzman Klinik Psikolog
Madde kullanım bozuklukları ve eşlik eden psikolojik bozuklukları olan ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel psikoterapi hizmetleri sunar. İngilizce dilinde de seans yapmakta, online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Begüm EfeoğluPsikolog
Çocuklar, ergenler ve ebeveynlere yönelik süpervizyon altında bireysel psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. Bir yandan yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Online ve yüz yüze çalışmaktadır.
Dicle ÇapanUzman Psikolog
Ergenler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri sunar. Bir yandan doktora çalışmalarına devam etmektedir.
İlke UysalStajyer Psikolog
Yeni Terapi’nin sosyal medya hesapları ve websitesinin blogu için yazılar yazar ve içerikler hazırlar. Bir yandan psikoloji lisans eğitimine devam etmektedir.
İdil ÖzlerYönetici Asistanı
Yeni Terapi’nin kuruluşundan bu yana ekiptedir. Randevuları düzenler, merkeze gelen danışanları ağırlar, ofisin düzenini ve bakımını sağlar.